Nowe opony zimowe Barkley w naszym asortymencie

Jedna rzecz jest pewna: przyszła zima. Jaka będzie, trudno przewidzieć. Państwo radzą swoim klientom nie narażać się na niepotrzebne przestoje lub - co gorsze - mandat za brak opon zimowych. Oczywiście chętnie Państwu przypomnimy, aby na czas je zmienić. Jednocześnie chcielibyśmy zaprezentować wspaniałe, nowe, najwyższej jakości opony zimowe dostępne w naszym asortymencie: Barkley BLW Wintergrip.
Nowe opony zimowe Barkley w naszym asortymencie

Współpraca

Jesteśmy wyłącznym importerem opon marki Barkley w Europie, pozostajemy w bliskiej współpracy, aby wprowadzić na rynek produkt spelniający najwyższe oczekiwania. Wymieniamy się życzeniami, trendami i danymi, a także przyglądamy się możliwościom dalszego rozwoju opon i razem zajmujemy się sprzedażą i marketingiem. W ten sposób zawsze możemy zapewnić Państwu wysokiej jakości opony - po najlepszej możliwie cenie - które zawsze mamy dostępne w magazynie.

Uwaga skierowana na Europę

Barkley wyróżnia się spośród innych marek azjatyckich swoim bezwzględnym dążeniem do ciągłego rozwoju i skierowaniu swojej uwagi na Europę. Barkley działa w długofalowej perspektywie. Wszystkie te starania doprowadziły do tego, że do naszego asortymentu dołączyła nowa opona zimowa: Barkley BLW12 oraz BLW18 Wintergrip.

Szersza i mająca więcej milimetrów

nne cechy Barkley BLW to nowoczesny, szeroki bieżnik, który zapewnia wspaniałą przyczepność oraz wielomilimetrowy bieżnik. Dzięki temu zmniejsza się zużycie opony i może ona dłużej służyć. Opona 3PMSF wyróżnia się olbrzymią przyczepnością, dużą stabilnością i krótką drogą hamowania. To prawdziwa opona zimowa, której nic nie zatrzyma. Wszystkie te cechy dają razem wysoką jakość, do której dąży Barkley.

15% większa wydajność

Nowe opony zimowe BLW mają o 15% większą wydajność. To ważna informacja dla Państwa klientów. Opona BLW18 (na oś napędową) jest dostępna od sierpnia, a BLW12 (na oś kierującą) - od jesieni 2017.

Opona Barkley BLW18 Wintergrip dostępna jest w rozmiarach:
• 295/80R22.5
• 315/70R22.5
• 315/80R22.5