Tak aktywuje się konto do naszego sklepu internetowego i zgarnij teraz 50 punktów zupełnie za darmo

Jest wiele przyczyn, dla których są Państwo klientem firmy Heuver. Od niedawna doszedł jeszcze jeden powód: nasz unowocześniony sklep internetowy. Zachęcamy do aktywowania swojego konta
i zamawiania online najlepszych opon dla Państwa potrzeb. Właśnie na to Państwo czekali, prawda?
Tak aktywuje się konto do naszego sklepu internetowego i zgarnij teraz 50 punktów zupełnie za darmo

Jedyną rzeczą, którą trzeba zrobić, jest utworzenie nowego hasła. Państwa dotychczasowe konto powiązane z adresem e-mail, na który wysyłamy wiadomości, zostanie wtedy ponownie aktywowane.

Nowe hasło można utworzyć, wpisując na stronie „Nie pamiętam hasła” adres e-mail, który znajduje się w naszej bazie. Prosimy o wprowadzenie swojego adresu e-mail, wciśnięcie przycisku „Wyślij”, a my natychmiast wyślemy do Państwa wiadomość e-mail z instrukcjami dotyczącymi utworzenia nowego hasła.

Silne hasło to konieczność

Bezpieczeństwo i ochrona prywatności są najważniejsze. Dlatego prosimy Państwa o używanie silnego hasła do naszego sklepu internetowego. Oto wymogi stawiane odnośnie do wybieranego hasła:
•    Minimum 8 znaków
•    Minimum 1 wielka litera
•    Minimum 1 mała litera
•    Minimum 1 cyfra
•    Minimum 1 znak interpunkcyjny

Wskazówka: radzimy korzystać z menedżera haseł, aby wygenerować silne hasło i zapisać je, aby można było je zawsze odnaleźć. Np. 1Password lub LastPass.

> Aktywuj teraz

Zgarnij teraz 50 punktów zupełnie

Jedyne,  co należy zrobić, to spawdzić dane, czy się zgadzają i je potwierdzić. W momencie kliknięcia na „Zapisz”, zgarną Państwo dodatkoweg 50 punktów do kieszeni!

Jak przejść do naszego bonusshopu?