Altura

Opony Altura produkowane są przez firmę Ceat – jednego z największych producentów opon w Indiach. Diagonalne opony rolnicze Altura wyposażone są w solidny karkas nylonowy, który chroni przed uszkodzeniami z zewnątrz. Altura zyskała popularność dzięki oponom do przyczep rolniczych

Jeśli szukają Państwo opon o najwyższej jakości w atrakcyjnej cenie, opony Altura to doskonały wybór. Hurtownia opon Heuver już od ponad 40 lat specjalizuje się w dziedzinie opon do samochodów ciężarowych i przyczep oraz do maszyn do robót ziemnych i maszyn rolniczych. Ponieważ Heuver jest wyłącznym dystrybutorem marki Altura, pozyskujemy opony z bezpośredniego źródła, dlatego też mogą Państwo skorzystać z atrakcyjnych cen, które nam przysługują. Na naszej stronie internetowej mogą Państwo znaleźć nasz bogaty asortyment opon Altura i innych marek.

Opony Altura produkowane są przez firmę Ceat – jednego z największych producentów opon w Indiach. Diagonalne opony rolnicze Altura wyposażone są w solidny karkas nylonowy, który chroni przed uszkodzeniami z zewnątrz. Altura zyskała popularność dzięki oponom do przyczep rolniczych.

Opony jakościowe Altura do różnych zastosowań
Na potrzeby maszyn do robót ziemnych Altura produkuje opony diagonalne, które doskonale nadają się do zastosowań przemysłowych. Jeśli chodzi o przyczepy rolnicze, marka ta oferuje również opony diagonalne, które przed uszkodzeniami z zewnątrz chroni solidny karkas nylonowy. Opony Altura produkowane są w Indiach, dzięki czemu koszty produkcji utrzymują się na niskim poziomie. W połączeniu z wielkoskalowym zaopatrzeniem daje to Państwu atrakcyjne ceny zakupu.

Zobacz ofertę online
Niezależnie od rodzaju zastosowania, do którego szukają Państwo opon Altura, znajdą je Państwo w kompletnej i aktualnej ofercie Heuver zamieszczonej w Internecie. Zachęcamy do obejrzenia produktów w sklepie internetowym. W tym celu należy najpierw zarejestrować się, aby móc składać zamówienia online. Heuver chętnie zostanie Państwa partnerem w biznesie, oferując wieloletnie doświadczenie i wiedzę na temat wszystkich typów i rozmiarów opon Altura.