5 gwarancji Heuver

Działamy międzynarodowo i dlatego wiemy, że ogromne znaczenie ma nie tylko jakość, cena oraz uczciwość, ale także szybka dostawa i warunki dostawy. Chcemy oprócz tego wyróżniać się, gwarantując naszym klientom najszerszy wybór.

Kierujemy się przy tym zasadą, która mówi, że najważniejszy jest Państwa zadowolenie i zysk. Dopiero to pozwoli nam stać się najbardziej przyjazną dla klienta hurtownią opon, mimo że osobisty kontakt już od 50 lat jest kamieniem węgielnym naszej firmy.

Tak jest teraz i tak będzie przez kolejnych 50 lat!

Nasze motto: Państwa zysk to siła napędowa naszego sukcesu.

1-Confidence.png Pewność co do wybranych opon
Dbamy o to, aby nasz towar zawsze był dostosowany do Państwa potrzeb, co umożliwia obniżenie kosztów. Nasze atrakcyjne ceny dodatkowo w tym pomagają.
2-Knowledge.png Nasza wiedza to Państwa atut
Nasi eksperci dysponują pełną wiedzą na temat opon i chętnie korzystają z niej, aby Państwu pomóc. Pracę ułatwiają także nasze dodatkowe rozwiązania do składania zamówień.
3-Service.png Bezproblemowa sprawna obsługa
Informujemy o tym, co robimy, i robimy to, o czym informowaliśmy – tak brzmi nasza obietnica. Szybko dostarczamy zamówienia i służymy Państwu radą, tak aby Państwa klienci byli zadowoleni.
4-Fast.png Szybkie i proste transakcje
Państwa wygoda jest priorytetem. Dlatego mogą Państwo łatwo składać zamówienia drogą telefoniczną, mailową lub przez Internet, a do Państwa dyspozycji pozostają stałe osoby kontaktowe w dziale sprzedaży wewnętrznej i zewnętrznej.
5-Experience.png Zawsze wyjątkowe odczucia klienta
Jesteśmy dumni, że należą Państwo do naszych klientów, co przejawia się w naszym podejściu, jak również w atrakcyjnych warunkach współpracy i promocjach. Zawsze szybko rozwiązujemy ewentualne skargi.

Do sklepu internetowego