Nowość: jeszcze więcej opon marki MRL w naszym asortymencie

Od początku 2017 roku, jako pierwsi w Europie posiadamy w ofercie kompletny asortyment indyjskiej marki MRL. Dzięki ponad 130 nowych artykułom możemy jeszcze lepiej zaopatrywać Państwa w odpowiednie opony. Niezależnie od tego, jakiego rozmiaru i typu opony Państwo szukają, znajdziemy produkt dokładnie spełniający Państwa oczekiwania. A nasza wiedza i obsługa, do których zdążyliśmy już Państwa przyzwyczaić, dopełniają standard naszej oferty.

Oczywiście wciąż mogą Państwo polegać na doskonałym stosunku ceny do jakości, z której znana jest marka MRL. Jeśli najważniejszym aspektem jest dla Państwa atrakcyjność cenowa, zachęcamy do zapoznana się z wszechstronnym asortymentem marki MRL.

Szeroki asortyment

Marka MRL oferuje kompletną gamę różnych opon rolniczych i przemysłowych, m.in. do ciągników, wywrotek, przyczep, minikoparek, koparko-ładowarek, koparek podsiębiernych, wysięgników, miniładowarek i koparek przejezdnych. Asortyment obejmuje:

Opony przednie i tylne do ciągników;
Ten segment składa się przede wszystkim z opon diagonalnych, np. do oldtimerów.


Opony do miniładowarek;
Specjalnie na potrzeby kompaktowych miniładowarek kołowych o małym promieniu skrętu dostępny jest kompletny asortyment opon marki MRL do miniładowarek.


Opony trawnikowe;
Mogą mieć Państwo pewność, że dzięki odpowiedniemu bieżnikowi opony te nie uszkodzą trawnika podczas jazdy.


Opony implementacyjne/do przyczep;
Te radialne opony implementacyjne m.in. do wywrotek, rozrzutników obornika i przyczep na kiszonkę mają niski opór toczenia.


Opony flotacyjne;
Dzięki niskiemu ciśnieniu w oponach można równie łatwo przewozić ciężkie ładunki. Nacisk na grunt – zagęszczanie gleby – jest znacznie mniejsze, co zapewnia większą wydajność.


Opony rolniczo-przemysłowe MPT
Zapewniając odpowiednią przejrzystość asortymentu, wzbogaciliśmy nasz nowy segment rolniczo-przemysłowy MPT w różnego rodzaju opony marki MRL. Dzięki temu segmentowi zyskują Państwo jeszcze bardziej kompletną ofertę i szybszy przegląd asortymentu.

Poniżej przedstawiamy kilka przykładów nowych opon marki MRL, które ujęliśmy w naszym asortymencie. Dostępny jest również kompletny asortyment opon marki MRL.