Rozbudowa magazynu to gwarancja Państwa opon

Z nami niczego Państwo nie przegapią! Dzięki olbrzymiej rozbudowie naszego magazynu zyskaliśmy około 60% więcej zadaszonej przestrzeni magazynowej. Pod koniec października powiększyliśmy powierzchnię z 27 000 m2 do aż 43 000 m2, aby być w stanie realizować nasze obietnice dostaw. To daje Państwu maksymalną pewność Państwa opon.

Większa powierzchnia i większa różnorodność

W ostatnich latach mocno rozwinęliśmy się na wielu obszarach. Dużą rolę w naszym rozwoju ma nasz nowy budynek, dzięki któremu mamy teraz aż 43 000 m2 powierzchni magazynowej w Hardenberg. Ta ekspansja była nam bardzo potrzebna, biorąc pod uwagę wzrost liczby klientów, związaną z tym większą przepustowość i rosnącą różnorodność asortymentu. U nas wszystko zależy od doskonałej obsługi, a spełnienie obietnic dostawy jest wymogiem. Aby nadal mogli Państwo szybko i łatwo dokonywać u nas zakupów, rozbudowa magazynu była koniecznością. Dzięki temu, że posiadamy duże zapasy, oferujemy krótkie terminy dostaw dla wszystkich naszych produktów. Gwarantuje to błyskawiczną dostawę Państwa opon. To jest właśnie dla nas zorientowanie na klienta.

Pewność zamówienia

Sklep internetowy jest bezpośrednio powiązany z naszym nowoczesnym systemem logistycznym, dzięki czemu przy użyciu jednego z naszych 17 elektrycznych wózków widłowych w bardzo krótkim czasie możemy przygotować Państwa zamówienie do wysyłki. Podczas składania zamówienia widzą Państwo aktualny stan magazynowy. Dzięki czemu mają Państwo pewność, że wybrane opony są dostępne. Mogą Państwo na nas liczyć! 

Ochrona środowiska

Dodatkową zaletą znacznej rozbudowy było to, że dało nam to możliwość uczynienia całego budynku neutralnym energetycznie dzięki instalacji paneli słonecznych. Już teraz wprowadzamy rozwiązania CSR na wielu obszarach. Instalacja paneli słonecznych i praca w sposób neutralny energetycznie idealnie wpasowują się w naszą wizję. Zamontowaliśmy prawie 1600 paneli słonecznych. Jest to dla nas doskonała okazja, aby również przyczynić się do ochrony środowiska.