O Heuver

Heuver to renomowana hurtownia opon z siedzibą w Hardenberg (Holandia), która ma również swoje przedstawicielstwa w Rumunii, Anglii i Niemczech. Posiadamy ponad 50 lat doświadczenia, a nasza niezwykle bogata oferta artykułów niemal wszystkich marek klasy „A” i „B" na potrzeby samochodów ciężarowych, przyczep, maszyn do robót ziemnych oraz maszyn rolniczych sprawia, że należymy do czołowych europejskich firm działających w tym sektorze

Oprócz niespotykanej oferty nowych opon, dostarczamy również części, takie jak wentyle czy dętki. Znajdą Państwo u nas także używane opony. Skupujemy karkasy i używane opony, regenerujemy je i sprzedajemy w atrakcyjnych cenach. Oczywiście wszystko to odbywa się pod okiem naszych wymagających fachowców. Nasze warsztaty opuszczają bowiem tylko artykuły wysokiej jakości.

Najlepsze porady

Ważniejsze od ilości są jakość i osobista obsługa. A zatem rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb. Brzmi to bardzo prosto. Jednak podobnie jak Państwo, również my doskonale zdajemy sobie sprawę, że wiąże się to z wieloma dodatkowymi kwestiami. Prawdziwe dostosowanie do indywidualnych potrzeby wykracza dalej niż poznanie wymiarów, grubości gumy i profilu. Najważniejsze są bowiem dokładne i szczegółowe porady. Jaki typ opon jest najodpowiedniejszy dla Państwa klienta? Czy są jakieś alternatywy? Jeśli tak, jakie są różnice w zakresie ceny, jakości, przyczepności, zużycia paliwa i okresu eksploatacji? Nasi pracownicy mają dużą wiedzę na temat wszystkich typów opon i chętnie udzielą Państwu fachowych porad. Dzięki wielkoskalowemu zaopatrzeniu nasza hurtownia posiada na stanie wiele opon, co pozwala nam szybko realizować Państwa zamówienia.

Szybkie dostawy

Wielu Państwa klientów w krótkim czasie potrzebuje nowych opon. Dlatego dostawy realizujemy zawsze szybko – w krajach Beneluksu w ciągu 24 godzin, a w innych krajach w ciągu 48 godzin. Jeśli jest to konieczne, dostarczamy opony bezpośrednio w miejsce użycia lub montażu.

Zamawianie online

Wszystkie opony, które znajdują się w naszej ofercie, są dostępne w naszym sklepie internetowym. Oferta naszej hurtowni jest aktualna i kompletna. Aby móc zamawiać online, należy najpierw zarejestrować się. Chcą Państwo dowiedzieć się, co hurtownia opon Heuver może zaoferować Państwa firmie lub klientom? Jeśli tak, prosimy o kontakt.