Bonusshop w budowie

Ciężko pracujemy nad nowym bonusshopem. Dlatego strona bonusshop będzie niestety tymczasowo niedostępna. Oczywiście będą otrzymywać Państwo punkty bonusowe za każde zamówienie online! Jak zapewne zdążyli się Państwo u nas przyzwyczaić, na stronie produktów i w koszyku mogą Państwo sprawdzić, ile punktów bonusowych zostanie przyznanych za dane zamówienie.

Czego mogą Państwo spodziewać się po nowym bonusshopie? Nasz asortyment prezentów zostanie wkrótce poszerzony o ponad 200 nowych produktów! Niebawem będą mogli Państwo zbierać punkty na między innymi systemy nagłośnienia Bose i Dennon, sprzęt kuchenny SMEG, luksusowe perfumy męskie i damskie oraz zegarki w różnych kolorach i rozmiarach oraz walizki firmy SUITSUIT w całej palecie barw. Zachęcamy do wybrania swoich ulubionych produktów i oszczędzania na wymarzony prezent. Okresowo będziemy Państwa informować, aby mogli Państwo jak najszybciej uzyskać swój wymarzony prezent. 
Kiedy tylko ponownie otworzymy nasz nowy bonusshop, otrzymają Państwo od nas wiadomość, abyśmy mogli zamienić Państwa punkty na dowolnie wybrany prezent.