Hurtownia opon Heuver otwiera sklep internetowy w Finlandii

-KOMUNIKAT PRASOWY- Hurtownia opon Heuver rozwija swoje skrzydła na rynku europejskim, wkraczając do Skandynawii. Jako pierwsza ruszyła fińska wersja sklepu internetowego Heuver, dostępna pod adresem www.heuver.fi. Heuver jest zdania, że fiński rynek oferuje ogromne możliwości szybko rozwijającej się marce Barkley, która odniosła sukces w wielu krajach. Hurtownia Heuver jest wyłącznym importerem tej marki na Europę. Fiński sklep internetowy sprawi, że klienci z tego kraju uzyskają szybki dostęp do pełnej oferty hurtowni.
Hurtownia opon Heuver otwiera sklep internetowy w Finlandii

Paląca potrzeba

Maurits Bloem, kierownik sprzedaży produktów do pojazdów ciężarowych w hurtowni opon Heuver: „Korzystając z naszej sieci kontaktów, ostatnimi czasy coraz szerzej oferowaliśmy nasz asortyment na rynku fińskim. Współpraca z sieciami o krajowym zasięgu była jednym z czynników, które uświadomiły nam, że fiński sklep internetowy stanowiłby dużą wartość dodaną. Odpowiedzieliśmy teraz na tę potrzebę, dzięki czemu wszyscy klienci z Finlandii mogą cieszyć się wygodą składania zamówień przez Internet i szybką dostawą. Nieprzypadkowo są to dwie z naszych pięciu podstawowych zasad, bardzo ważne dla wielu klientów. Niezależnie od tego, na jakim rynku działamy, wszędzie oferujemy klientom pozytywne doświadczenia, wysoką jakość i poziom obsługi oraz atrakcyjne ceny”.

Barkley i pełny asortyment

„Zorganizowany Dzień Dostawcy w Rengascenter w Helsinkach był doskonałą okazją do uruchomienia naszego fińskiego sklepu internetowego”, dodaje Maurits Bloem. „Jednym z najważniejszych punktów naszej oferty na Finlandię jest marka Barkley, na którą mamy wyłączność w Europie, a która odniosła już sukces w wielu krajach. Dysponujemy szeroką ofertą dla sektora pojazdów ciężarowych i rolniczego, których znaczenia w Finlandii nie można nie doceniać. Dzięki naszemu fińskiemu sklepowi internetowemu klienci mają bezpośredni dostęp do całego naszego asortymentu, w tym również do opon do prac ziemnych. Jesteśmy europejskim specjalistą w tej dziedzinie, więc także naszym fińskim klientom możemy zapewnić szybkie rozwiązania, optymalny wybór i najwyższy poziom obsługi. Wejście do Finlandii i niedawna ekspansja na Włochy i Hiszpanię oznaczają, że chcemy być obecni na terenie całej Europy. Gdy tylko istnieje taka możliwość, pragniemy być blisko klienta, aby mu pomagać”.

Uruchomienie fińskiej witryny oznacza, że sklep internetowy Heuver jest odtąd dostępny w dziewięciu językach (niderlandzkim, niemieckim, angielskim, francuskim, polskim, hiszpańskim, włoskim, rumuńskim i fińskim).