Heuver, specjalista opon w Europie

Znajdź wszystko o oponach ciężarowych

  • Ustawodawstwo odnośnie stosowania opon zimowych i łańcuchów na koła w Europie

    Ważne jest, aby wiedzieć, jakie przepisy i regulacje obowiązują w zakresie opon zimowych i łańcuchów na koła dla pojazdów użytkowych o masie przekraczającej 3500 kg. Rozumiemy to, jak nikt inny! Dlatego chcielibyśmy poinformować Cię, jak wygląda ta kwestia w najważniejszych krajach docelowych w Europie. Poniżej znajduje się tabela z przydatnymi dla Ciebie informacjami.

    Szczegóły

Wysokiej jakości opony ciężarowe

Najważniejszą kwestią w świecie transportu jest to, aby każda opona ciężarowa spełniała najwyższe wymagania. Oraz to, aby używali jej Państwo w prawidłowy sposób. Dlatego w naszym asortymencie znajdą Państwo mnóstwo nowych opon ciężarowych o wysokiej jakości w konkurencyjnych cenach. Niezależnie od tego, czy potrzebują Państwo opon ciężarowych na duże odległości, czy do wykonywania wielu przystanków w krótkim czasie. W naszej pełnej ofercie opon, kół i części do samochodów ciężarowych i przyczep zawsze znajdą Państwo to, czego szukają.

W dziedzinie opon mogą nas Państwo pytać o wszystko

U nas zawsze mogą Państwo liczyć na wiedzę i 55 lat doświadczenia naszego zespołu. Nasza wiedza jest zawsze dostępna dla Państwa. Zapraszamy do zapoznania się z naszą obszerną bazą wiedzy lub skontaktowaniem się z naszymi ekspertami, aby uzyskać indywidualne porady. Zapewniamy Państwu zawsze fachowe i szczegółowe doradztwo, oferując najlepsze opony ciężarowe dla Państwa sytuacji!

O nas

<strong>4</strong> magazyny w Europie 4 magazyny w Europie
<strong>Dostawa na cały świat</strong> Dostawa na cały świat
Mówimy <strong>w 12</strong> językach Mówimy w 12 językach

O Heuver

Możesz nas o coś zapytać

Niezależnie od tego, czy wybiorą Państwo renomowaną markę klasy A, czy doskonałą markę klasy B, w firmie Heuver znajdą Państwo zawsze opony ciężarowe wysokiej jakości. Oprócz tego w firmie Heuver mogą Państwo skorzystać z naszego ponad 50-letniego doświadczenia w dziedzinie opon ciężarowych! Zapewniamy zawsze fachowe i szczegółowe doradztwo, oferując najlepsze opony dla Państwa.

Skontaktuj się z nami