Heuver, specjalista opon w Europie

Znajdź wszystko o oponach przemysłowych

  • Starannie dobieraj opony przemysłowe

    Wybór właściwych opon w dużym stopniu zależy od okoliczności, w jakich będzie użytkowana maszyna. Aby dokonać wyboru, należy zwrócić uwagę na następujące trzy zagadnienia: rodzaj maszyny, zastosowanie oraz wskaźnik TKPH (TMPH).

    Szczegóły
  • Jak twarda powinna być opona przemysłowa?

    Ciśnienie w oponie przemysłowej jest ściśle powiązane z okresem jej użytkowania. Niech nie zmyli Cię bardzo wytrzymały wygląd takiej opony. Kto stosuje się do przepisów, może liczyć na dobry okres użytkowania opony.

    Szczegóły

Wysokiej jakości opony przemysłowe

W branży przemysłowej istnieje wiele maszyn we wszystkich kształtach i rozmiarach. Dlatego dokładnie wiedzą Państwo, czego szukają. Kod TRA, indeks obciążenia / prędkości, TKPH lub WCF, mieszanki gumowe... Niezależnie od tego, czy szukają Państwo opon do wywrotek, żurawia samojezdnego, ładowarki łyżkowej, równiarki czy pojazdów innego zastosowania: to jest miejsce dla Państwa. Tutaj znajdą Państwo nowe, odnowione lub używane opony przemysłowe. Mogą Państwo wybierać spośród znanych marek premium i naszych marek własnych, a wszystko to z optymalnym stosunkiem ceny do jakości. 

W dziedzinie opon mogą nas Państwo pytać o wszystko

Mogą sobie Państwo wyobrazić, ile wiedzy i doświadczenia zdobył nasz zespół w ciągu ostatnich 55 lat. Same korzyści dla Państwa! Zapraszamy do zapoznania się z naszą obszerną bazą wiedzy lub skontaktowaniem się z naszymi ekspertami, aby uzyskać indywidualne porady. Zapewniamy Państwu zawsze fachowe i szczegółowe doradztwo, oferując najlepsze opony przemysłowe dla Państwa sytuacji!

O nas

<strong>4</strong> magazyny w Europie 4 magazyny w Europie
<strong>Dostawa na cały świat</strong> Dostawa na cały świat
Mówimy <strong>w 12</strong> językach Mówimy w 12 językach

O Heuver

Możesz nas o coś zapytać

Jakiego typu opona będzie najlepszym wyborem dla danej maszyny? Jaki jest jej okres eksploatacji? To tylko kilka pytań, z którymi spotykają się nasi specjaliści w dziedzinie opon przemysłowych. U nas zawsze otrzymają Państwo prawidłowe odpowiedzi. Nasi pracownicy dysponują specjalistyczną wiedzą na temat rozmaitych zastosowań i trwałości. Państwa potrzeby traktujemy zawsze jak wyzwanie. Dla każdego zastosowania i maszyny oferujemy odpowiednie opony. 

Skontaktuj się z nami