Aeolus wprowadza na rynek model 315/60R22.5 w ramach serii NEO Fuel S+ i NEO Allroads D+

Aeolus dodaje rozmiar 315/60R22.5 do serii NEO Fuel S+ (opona wału kierowniczego dla transportu międzynarodowego) oraz do serii NEO Allroads D+ (opona wału napędowego o uniwersalnym zastosowaniu). Dzięki temu Aeolus dodatkowo uzupełnia swój asortyment oponami o doskonałej wydajności i minimalnym koszcie eksploatacji za kilometr.

NEO Allroads D+ dla perfekcyjnej sterowności

Jeroen Vos, kierownik ds. produktów, opowiada o technice NEO Allroads D+: „Szeroki i dodatkowo głęboki profil zapewnia długi okres eksploatacji”. Udoskonalona struktura profilu z lamelami 3D umożliwia kierowcy doskonałą sterowność na suchej i mokrej nawierzchni. Specjalna konstrukcja rowków gwarantuje stałą trakcję na wysokim poziomie, a dodatkowa warstwą zapobiegająca zużyciu w mieszance bieżnika zapewnia długi okres eksploatacji”.

NEO Fuel S+ na długie trasy

O modelu Aeolus NEO Fuel S+ Jeroen Vos mówi: „Opony te są stworzone głównie z myślą o długich trasach. Specjalna mieszanka bieżnika zapewnia niższe zużycie paliwa. Oprócz tego opona ma profil z połączonymi blokami, a także 4 rowki wzdłużne na potrzeby dobrego odprowadzania wody i ciepła oraz specjalną konstrukcję barków dla równomiernego zużycia”. Kompletny przegląd wszystkich rozmiarów serii NEO można znaleźć na stronie internetowej aeolus-tyres.com.

2-letnia gwarancja 100%

Kupując teraz opony marki Aeolus, otrzymujesz 2-letnią gwarancję 100%. Aeolus jest jedyną firmą, która w tym segmencie oferuje tego rodzaju gwarancję. Jeśli oponę trzeba wymienić w ciągu 2 lat, podlega to całkowitemu zwrotowi – niezależnie od przyczyny. Dodając do tego jeszcze gwarancję na osnowę i pomoc drogową 24/7, firma Aeolus potwierdza w ten sposób, że oferowane przez nią opony mają doskonały stosunek ceny do jakości. Od momentu wejścia na rynek europejski w 2004 roku firma Aeolus stała się już zaufaną alternatywą dla renomowanych marek premium.