Ulepszone opony Aeolus NEO Allroads do przyczep: model T2

Opona całoroczna do dużych obciążeń

Firma Aeolus ulepszyła cieszące się największą popularnością uniwersalne opony ciężarowe. Opony te są obecnie dostępne na rynku pod nazwą NEO Allroads T2 i można postrzegać je jako następczynie znanego modelu T+. W rozmiarze 385/65R22.5 nośność zwiększono z 160K do 164K, co oznacza wytrzymałość na obciążenie na poziomie 5000 kg na oponę. Opony są również standardowo opatrzone symbolem 3PMSF. 2-letnia gwarancja 100% na opony świadczy również dobrze o stosunku ceny do jakości.

„Nieustannie projektujemy i wytwarzamy opony w taki sposób, aby spełniać potrzeby rynkowe”, mówi kierownik ds. produktów Jeroen Vos. „W tym przypadku dodaliśmy na przykład symbol płatka śniegu. Zauważamy również, że duże nośności są w branży transportowej coraz częściej standardem. Skupiamy się przy tym na wysokiej jakości bazowej przy równoczesnym zachowaniu niskiego kosztu eksploatacji za kilometr”. Właśnie w tym celu ChemChina, spółka matka Aeolus, w 2016 roku przejęła firmę Pirelli (włącznie z istniejącymi patentami, licencjami i wiedzą praktyczną). Wydajność produkcyjna firmy Aeolus w połączeniu z techniką firmy Pirelli skutkuje innowacyjnymi i wysokiej jakości oponami, które są dostępne prosto z magazynu niemal we wszystkich rozmiarach i profilach. Kompletny przegląd wszystkich rozmiarów NEO Allroads można znaleźć na stronie internetowej heuver.com/aeolus-neo.

Standard 3PMSF i większa nośność

Jeroen Vos: „Opony są standardowo wyposażone w etykietę 3PMSF. Ponieważ symbol płatka śniegu jest wymagany w coraz większej liczbie krajów, dostosowaliśmy projekt profilu opony. Dodatek lameli zapewnia optymalną przyczepność i dobre właściwości hamowania. Dodatkowo dzięki wysublimowanej strukturze osnowy nośność opony została zwiększona z 160K do 164K w rozmiarze 385/65R22.5”.

2-letnia gwarancja 100%

Kupując teraz opony marki Aeolus, otrzymujesz 2-letnią gwarancję 100%. Aeolus jest jedyną firmą, która w tym segmencie oferuje tego rodzaju gwarancję. Jeśli oponę trzeba wymienić w ciągu 2 lat, podlega to całkowitemu zwrotowi – niezależnie od przyczyny. Dodając do tego jeszcze gwarancję na osnowę i pomoc drogową 24/7, firma Aeolus potwierdza w ten sposób, że oferowane przez nią opony mają doskonały stosunek ceny do jakości. Od momentu wejścia na rynek europejski w 2004 roku firma Aeolus stała się już zaufaną alternatywą dla renomowanych marek premium.