Heuver wprowadza markę MRL na rynek europejski

-KOMUNIKAT PRASOWY- W ślad za nową kategorią opon hurtownia opon Heuver wprowadza na rynek europejski MRL, nową markę opon. Nieprzypadkowo oferowane przez Heuver opony tego indyjskiego producenta należą właśnie do kategorii MPT-rolniczo-przemysłowej. W ten sposób hurtownia pokazuje, że jest kompleksowym dostawcą opon, który nie pozostawia żadnego pytania – ani żadnej kategorii – bez odpowiedzi. Dzięki wprowadzeniu opon MRL z różnymi rzeźbami bieżnika i w różnych rozmiarach klienci mają teraz do dyspozycji jeszcze szerszy asortyment produktów z nowej kategorii.

Zawsze najlepszy produkt

„Jednym z naszych celów jest ciągłe znajdowanie optymalnych opon i produktów dla naszych klientów. Także wtedy, gdy chcemy dodać do oferty nową markę”, mówi Bertus Heuver, dyrektor hurtowni opon Heuver. „Za każdym razem przyjmujemy to wyzwanie, bo nasza mocna pozycja specjalisty od opon i liczne kontakty z klientami umożliwiają nam trafną ocenę rynku. Przedstawiając nową, czwartą kategorię opon, wiedzieliśmy, że chcemy ją wzmocnić o nową markę o wysokiej jakości. Wybór padł na MRL, a ta decyzja była efektem długiego procesu i rozmaitych testów. Szybko zorientowaliśmy się, że MRL z 60-letnim doświadczeniem nie jest nowicjuszem i oferuje dobre produkty w atrakcyjnej cenie. Dlatego ten producent świetnie pasuje jako alternatywa do innych marek w naszej nowej kategorii”.

Kompleksowy dostawca

Hurtownia Heuver oferuje opony MRL m.in. do ładowarek teleskopowych i kołowych. Przy wykorzystaniu w ładowarkach kołowych można je zamawiać jako opony budowlane, ale należą one głównie do nowej kategorii opon MPT-rolniczo-przemysłowych. Bertus Heuver: „Od lat należymy do liderów rynku opon przemysłowych w Europie. Jako kompleksowy dostawca opon chcemy teraz wnieść nową jakość w tej nowej kategorii. Nasi klienci zawsze mogą liczyć na spełnienie 5 gwarancji. Nowy podział opon niczego tu nie zmienia. Dzięki temu konsumenci zawsze mogą szybko realizować zamówienia i doświadczać optymalnej obsługi. Spodziewamy się, że nowy, jasny podział produktów przysporzy nam klientów”.

Opony MRL należące do nowej kategorii są dostępne m.in. w następujących rozmiarach: 10.5-18 MPT446, 12.5-18 MPT446, 12.5-20 MPT446 i 17.5L-24 MTU428.