Hurtownia opon Heuver otwiera sklep internetowy we Włoszech

-KOMUNIKAT PRASOWY- Po niedawnym udostępnieniu sklepu internetowego w języku hiszpańskim hurtownia Heuver prezentuje wersję włoską. Ze względu na rosnący popyt Heuver rozszerza obszar swojej działalności w Europie. Włochy posiadają rozwinięty sektor transportowy, rolniczy i budowlany, dlatego zainteresowaniem cieszy się tam cały asortyment międzynarodowej hurtowni opon Heuver. Sklep internetowy w języku włoskim daje hurtowni wiele możliwości.
Hurtownia opon Heuver otwiera sklep internetowy we Włoszech

Planowana stała obecność

Bertus Heuver, dyrektor hurtowni opon Heuver: „W ubiegłych dekadach nawiązaliśmy wiele kontaktów we Włoszech – zarówno z producentami opon i innymi hurtowniami, jak i z różnymi klientami. Dostrzegamy obecnie szybki wzrost naszej bazy klientów we Włoszech. Rynek tego kraju jest bardzo zróżnicowany, co jest dla nas bardzo interesujące ze względu na naszą szeroką ofertę importowanych marek własnych. Kiedy wysokość zamówień z Włoch na stałe przekroczyła wyznaczoną przez nas granicę, postanowiliśmy udostępnić sklep internetowy w języku włoskim. W ten sposób możemy zapewnić naszym włoskim klientom maksymalną wygodę, a jednocześnie pokazać, że poważnie traktujemy rynek włoski i planujemy na nim pozostać”.

Od Europy Północnej po Południową

„Rozpoczęcie aktywnej działalności we Włoszech poprzez sklep internetowy oznacza, że jesteśmy obecni na rynku europejskim od północy Szwecji aż po południe Włoch i Hiszpanii”, mówi Bertus Heuver. „Pamiętamy, że działalność na tak dużym obszarze może oznaczać wyzwania logistyczne, związane nie tyle z terminami dostaw, co z zarządzaniem zapasami. Dlatego rozważamy podjęcie pewnych działań rozwiązujących ten problem w Hardenbergu. Po pierwsze, dbamy, aby nasz sklep internetowy i asortyment był stale interesujący dla wszystkich naszych klientów. Dostępność opon i ich cena – uzyskana dzięki zakupom na dużą skalę – na pewno nie rozczarują. Nie idziemy także na żadne kompromisy w zakresie obsługi klienta”.
Uruchomienie włoskiej witryny oznacza, że sklep internetowy Heuver jest odtąd dostępny w sześciu językach (niderlandzkim, niemieckim, angielskim, francuskim, hiszpańskim i włoskim).