Uznana holenderska hurtownia opon B2B rozszerza działalność w Europie i wchodzi na polski rynek

Hurtownia opon Heuver, odnosząca sukcesy międzynarodowa hurtownia opon z Hardenberg (Holandia), otwiera specjalną stronę internetową poświęconą oponom, która jest zorientowana na polski rynek. Na polskojęzycznej stronie www.heuver.pl można znaleźć pełny asortyment tego wszechstronnego specjalisty w dziedzinie opon. Polscy klienci mogą teraz również składać zamówienia bezpośrednio w sklepie internetowym. Hurtownia Heuver, specjalizująca się w sektorze opon do pojazdów ciężarowych, przyczep, maszyn rolniczych i maszyn do robót ziemnych, działa aktywnie w wielu krajach Europy. Klienci ze wszystkich państw mogą dzięki temu partycypować w korzyściach ilościowych, z którymi wiążą się atrakcyjne ceny, które jest w stanie oferować Heuver.

Polski zespól ds. sprzedazy

Bertus Heuver, dyrektor hurtowni opon Heuver: „Polski rynek transportu i logistyki coraz bardziej zwraca sie w kierunku Europy Zachodniej i odwrotnie – holenderskie i europejskie firmy, np. transportowe, otwieraja swoje siedziby w Polsce. Logicznym posunieciem bylo dla nas wiec skierowanie naszych kroków równiez do Polski, przy wykorzystaniu naszej silnej pozycji na rynku sprzedazy opon ciezarowych w Europie. Bylismy juz obecni na gieldzie branzowej Autostrada w Kielcach, gdzie spotkalismy sie z duzym zainteresowaniem. Za posrednictwem róznych kanalów spodziewamy sie duzego popytu na opony dla sektora transportu. Jestesmy wszechstronnym specjalista w dziedzinie opon i dysponujemy duza wiedza fachowa w zakresie opon do pojazdów ciezarowych, maszyn rolniczych oraz maszyn do robót ziemnych. Polski sektor handlu oponami moze zatem kierowac sie ze wszystkimi zapytaniami do nas. Oprócz tego zakladamy specjalny polski zespól ds. sprzedazy, który bedzie pomagal klientom. Polskojezyczna strona www.heuver.pl oraz sklep internetowy sa glównymi elementami naszej strategii. Na tym polu polski rynek od razu bedzie mógl korzystac z naszych zaawansowanych rozwiazan. Na naszym portalu mozna bowiem przegladac zapasy i skladac zamówienia przez sklep internetowy. My dbamy o to, aby opony jak najszybciej dotarly do miejsca przeznaczenia”.

Przede wszystkim nauka

„Oczekujemy, ze szybko nawiazemy dobre kontakty z przedstawicielami polskiego rynku oponiarskiego”, kontynuuje Bertus Heuver. „Dysponujemy wszystkim, co w jest niezbedne w tych sektorach dla tak duzego kraju. Postrzegamy Polske jako kraj, w którym wazna role odgrywa dla ludzi etos pracy, w którym szybko zalatwia sie sprawy, a przedsiebiorczy ludzie maja przestrzen do dzialania. Pod tym wzgledem Polska zajmuje wazna pozycje, jako kraj UE wykazujacy pozytywny wzrost i odcinajacy sie od obecnego klimatu gospodarczego”.