Solidne opony robią różnicę

Barkley to marka, mająca w swojej ofercie wysokiej klasy oponę przemysłową o jakości porównywalnej do renomowanych marek. Najważniejszą kwestią dla Barkley jest jednak przystępna cena. Dzięki stabilnemu asortymentowi najbardziej typowych rozmiarów i bieżników, dbamy o to, aby nasi klienci mieli zawsze dostęp do optymalnej oferty.
Solidne opony robią różnicę

Dbamy o najwyższą jakość

Od lat jesteśmy jednym z najlepszych sprzedawców opon do pojazdów do prac ziemnych na rynku europejskim. Wiemy, na co jest zapotrzebowanie. Dzięki temu Barkley jest wiodącą marką. Chińska marka doskonale pasuje do naszego całego asortymentu, a także do nas! Jako wyłączny importer w Europie od momentu pomyślnego wprowadzenia tej marki, posiadamy silną więź z producentem Barkley. Razem, nieustannie pracujemy nad nowoczesną ofertą opon do maszyn budowlanych, zaprojektowanych w każdym detalu. Wyprodukowanych z największą starannością według najnowocześniejszych technologii produkcji.

Jakość tkwi w szczegółach

Na przykład dzięki oponom BLB06+ oraz BLB07+ do pojazdów do prac ziemnych. Nowoczesne opony, które spełniają wysokie wymagania i posiadają wszystkie istotne europejskie etykiety. Opony mają szerszy bieżnik, nadają się do pracy w trudnych warunkach np.: do ładowarek kołowych i maszyn w górnictwie i do pracy pod ziemią. Te solidne, wytrzymałe opony są odporne na częste manewry na kamienistym podłożu, które charakteryzują się dużym tarciem. Dzięki innowacyjnej mieszance gumy, opony są bardzo wytrzymałe i cechują się dużą trwałością i stabilnością.

Poczuj różnicę

Barkley - który w Chinach jest jednym z największych producentów - już od lat posiada duże doświadczenie w sektorze opon przemysłowych. Nic dziwnego w tym, że marka, wpsarta wiedzą z Heuver jako specjalisty, w stosunkowo krótkim czasie stała się bardzo popularna i przoduje na rynku europejskim.