Używane opony rolnicze i przemysłowe otrzymają własne miejsce w sklepie internetowym Heuver

-KOMUNIKAT PRASOWY- Hurtownia opon Heuver należy do największych w Europie, jeśli chodzi o opony przemysłowe. Jako jedyna posiada stale w ofercie około 500 dobrych używanych opon przemysłowych w różnych rozmiarach. Takie opony od lat cieszą się dużą popularnością, więc oferta regularnie się zmienia. Dotąd w sklepie internetowym można było obejrzeć opony, które mieliśmy w magazynie, a odtąd będzie je można także kupić, również w zestawie. To sprawia, że nowa funkcja jest jeszcze wygodniejsza w użyciu.

Wygoda użytkownika

„Dokładamy wszelkich starań, aby komfort klientów był jak najwyższy”, zapewnia Bertus Heuver, dyrektor hurtowni opon Heuver. „Zauważamy, że ciągle wzrasta ruch online, więc w pełni udostępniliśmy nasz obszerny asortyment używanych opon przez sklep internetowy. W poprzednich latach można było obejrzeć opony, a teraz po zalogowaniu można je także zamówić. Możliwe jest nawet bezpośrednie zamówienie całego zestawu opon. Nasze opony już teraz notują wiele wyświetleń. Dlatego oczekujemy, że nowa opcja zamawiania spotka się z uznaniem naszych klientów, którzy docenią dodatkową wygodę”.

Więcej informacji i zdjęcia

Bertus Heuver: „Klienci, którzy kupują używane opony przemysłowe i rolnicze, chcą wiedzieć więcej o oponach. Dlatego dostarczamy teraz więcej informacji o każdej oponie, np. dane porównywalnej nowej opony. Pokazujemy również szczegółowe zdjęcia każdej opony. Klienci mogą teraz zamawiać używane opony bezpośrednio, nie korzystając z pośrednictwa naszych ekspertów. Jeśli pojawią się jakieś pytania, to nasi pracownicy jak zawsze na nie odpowiedzą i rozwieją wszelkie wątpliwości. W ten sposób jesteśmy w stanie optymalnie wykorzystać możliwości „online” dla korzyści naszych klientów.