it’s all round you

... przekonaj się, jak to jest, gdy nie musisz wybierać
it’s all round you

Nasze gwarancje

Podobnie jak Państwo, znakomicie orientujemy się w branży oponiarskiej. I to nie tylko w Państwa kraju, ale i na całym świecie. Mamy doświadczenie w dziedzinie opon do pojazdów ciężarowych, do prac ziemnych i rolnictwa. Dlatego też dobrze wiemy, że oprócz jakości, ceny i transparentności liczą się także wiedza, szybkość dostawy i jej warunki. Naszych 5 gwarancji obejmuje wszystkie te elementy.

Nasze przejrzyste Hi 5

Naszą misją jest, by poznali Państwo różnicę pomiędzy zwykłym robieniem interesów a świętowaniem sukcesów. Oferujemy zatem nie tylko najlepsze opony i najlepsze doradztwo, lecz także najlepszy serwis. To formuła, która działa już od ponad 50 lat. Sukcesy świętuje się wspólnie, dlatego też przy każdym zamówieniu gwarantujemy dotrzymanie naszych przejrzystych Hi 5!

Say Hi 
w 12 językach. Zawsze stała osoba do kontaktu. Ponieważ Państwa stała osoba do kontaktu posługuje się Państwa językiem, wszelkich uzgodnień dokonuje się zdecydowanie łatwiej. A nasz sklep internetowy stoi dla Państwa otworem 24 h na dobę przez 7 dni w tygodniu.

Hi Score
Klienci wystawiają nam ocenę 8,7. Zachęcamy do samodzielnego sprawdzenia. Wielu uważa nas za najbardziej nakierowaną na klienta hurtownię opon. Ale dla nas liczy się wyłącznie to, co Państwo o nas sądzą. 

Hi Volume
26 światowych marek we wszystkich modelach i rozmiarach na stanie. Dbamy, by nasz aktualny asortyment był zawsze dopasowany do Państwa rynku. Znajduje się w nim ponad 100 000 opon, więc niczego Państwu nie zabraknie.

Hi Class
Niezależny ekspert w dziedzinie opon od 1966 roku. 50 lat doświadczenia w zakresie pojazdów ciężarowych, rolniczych i do prac ziemnych. Doradztwo zawsze dokładnie dopasowane do Państwa sytuacji i rynku.

Hi Speed
98,3% zamówień dostarczamy w umówionym terminie. Umowa to umowa. Wiemy, jak ważne jest, by móc temu zaufać.