Barkley i Athlete Wheels wzmacniają się wzajemnie

Od czasu wejścia na rynek europejski opony ciężarowe i opony do przyczep marki Barkley zdążyły szybko zyskać świetną reputację. Barkley należy do marek własnych hurtowni opon Heuver Barkley. Dlatego hurtownia, będąca wyłącznym europejskim importerem tych opon, pozostaje w bliskim kontakcie z producentem. Efektem współpracy jest bezustanne doskonalenie opon, tak aby zawsze spełniały one najnowsze wymogi.
Barkley i Athlete Wheels wzmacniają się wzajemnie

Dowolna kombinacja produktów

Opony ciężarowe i opony do przyczep marki Barkley doskonale nadają się do połączenia z nowoczesnymi stalowymi kołami Athlete Wheels. Klienci mogą samodzielnie – lub z pomocą naszych ekspertów – tworzyć własne zestawy. Mówimy na to „Mix & Match”. Zamówienia można prosto złożyć przez nasz sklep internetowy. Następnie nasi fachowcy prawidłowo zamontują wybrane opony na kołach (z wysokiej jakości wentylami). Zarówno opony, jak i koła znajdują się w naszych zapasach magazynowych. To wyjątkowo udana kombinacja, która pozwala zaoszczędzić wiele czasu. Możemy nawet wyręczyć Państwa w dostawie i przesłać opony bezpośrednio do Państwa klienta – w razie potrzeby bez danych wysyłającego. 

Nowoczesny bieżnik

Wspólną cechą opon ciężarowych Barkley, np. BL203+ na oś sterującą i BL806+ na oś napędową, oraz opon do przyczep (m.in. BLT08+) jest standardowo szersza powierzchnia toczna. To poprawiające żywotność opon rozwiązanie jest efektem działań Barkley w zakresie projektowania, rozwoju i nowoczesnej produkcji. Opony tego producenta dla wszystkich sektorów doskonale spełniają potrzeby i wymagania rynku europejskiego; mogą się poszczycić bieżnikiem M+S i certyfikatem 3PMS. Opony marki Barkley stanowią wartość dodaną ze względu na korzystny stosunek ceny do jakości. 

Najwyższej jakości koła

Wystarczy połączyć opony Barkley ze stalowymi felgami Athlete Wheels, aby uzyskać świetną kombinację. Wszystkie koła Athlete zostały wyprodukowane w nowoczesny sposób – posiadają m.in. certyfikaty TüV i ISO9001 – oraz bardzo dokładnie przetestowane. Prowadzone testy obejmują np. test w komorze solnej zgodny z wymogami normy DIN EN ISO9227 prowadzony przez organizację DEKRA Automobil GmbH. Koła bez problemu wytrzymały 720 godzin ekspozycji na mgłę solną. Ten wynik jest co najmniej równie dobry, co w przypadku testowanych kół europejskich! Gwarantujemy najlepszy stosunek ceny do jakości.

Zamów teraz 12 opon ciężarowych z kołami i skorzystaj z bezpłatnego montażu oraz odbierz upominek: wysokiej jakości żeliwne palenisko ogrodowe marki Esschert!