Barkley (już) je ma: Opony HL!

Nowoczesne ciężarówki potrzebują nowoczesnych opon. W związku z obowiązują normą Euro6 opony ciężarówek muszą być odpowiednio dostosowane. Barkley wysuwa się w tym względzie na prowadzenie.
Barkley (już) je ma: Opony HL!

Podwyższone maksymalne obciążenie

Może (jeszcze) Państwo nie wiedzą, że Barkley dostarcza nowoczesne opony. Jak na przykład oponę HL o podwyższonym maksymalnym obciążeniu (HL = high load). Jest ona przeznaczona dla nowoczesnych ciężarówek, spełniających normę Euro6. Pojazdy te są cięższe, czytaj mają większe obciążenie na oś - a więc ich opony muszą być odpowiednio do tego dostosowane. Na ich potrzeby Barkley przedstawia oponę BL203+ HL! W ofercie dostępne są standardowo 4 rozmiary opon Barkley BL203+ HL.

Wraz z pojawieniem się silników Euro-6, ciężarówki otrzymały nowe wytyczne odnośnie wyższego obciążenia na przednią oś. Barkley, przedstawiając oponę HL, reaguje na zmieniające się warunki na rynku, jednocześnie zachowując swoją dotychczasową wysoką jakość.
 

Norma kod M+S

Opona Barkley BL203+ HL spełnia nowe normy odnośnie High Load (wyższego obciążenia), posiada kod M+S oraz symbol (płatka śniegu) 3PMS, dzięki czemu jest ona na czasie i spełnia najwyższe wymagania. 

W ten sposób BL203+ HL stała się, w bardzo trudnym segmencie rynku, pożądaną alternatywą, jednocześnie zachowując bardzo bliski stosunek ceny do jakości. Opona dostępna jest w czterech rozmiarach: 295/80R22.5, 315/60R22.5, 315/70R22.5 oraz 315/80R22.5.

Szeroki bieżnik

Barkley, jako jeden z trzech najlepszych graczy wśród chińskich producentów opon, ciężko pracuje razem z nami, projektując opony, które spełniają najnowsze wymagania. Zarówno wymagania ustawowe, jak i te pochodzące od klientów. 

W związku z tym Barkley oferuje opony przemysłowe z nowej serii PLUS („+”). Opony te posiadają poszerzony bieżnik. Pośród nich są także nowe, nowoczesne opony przemysłowe Euro6 HL. Dlatego mówimy, że Barkley to prawdziwy konkurent na rynku!

Większa wydajność

Dzięki wyjątkowo szerokiemu bieżnikowi, opony te są również bardziej wydajne. Dotyczy to zarówno wału kierownicy, wału napędowego, jak i opon przyczepy. Ponadto profile i mieszanka gumowa dodatkowo zapewniają maksymalne korzyści w użytkowaniu. Barkley posiada oponę, na którą jest duże zapotrzebowanie wśród użytkowników europejskich. Barkley wyróżnia się, dzięki zachowanemu stosunkowi jakości do ceny.