Odpowiednie felgi dla pojazdów ciężarowych Euro 6 i opony HL

Nie ma od tego ucieczki. Dla przemysłu samochodowego w Europie normy emisji są coraz bardziej zaostrzane, w związku z czym producenci samochodów ciężarowych projektują coraz nowsze silniki. Obecnie produkowane są ciężarówki standardowo wyposażone w silnik Euro 6. Ma to także konsekwencje dla kół pojazdów, dlatego też Państwa klienci szukają innych felg.
Odpowiednie felgi dla pojazdów ciężarowych Euro 6 i opony HL

Zmiany związane z silnikiem Euro-6

Nikt nie będzie kwestionował wyższych wymagań odnośnie emisji spalin - powinny być one możliwie jak najczystsze. Ale zmiany te prowadzą także do innych nieoczekiwanych konsekwencji: silnik Euro 6 jest nieco cięższy niż jego poprzednik, Euro 5, czy też jego jeszcze wcześniejsze wersje.

5000-kilogramowa felga HL

W związku z wejściem na rynek nowych silników również producenci felg muszą poszerzać swoją ofertę. A co za tym idzie także producenci opon. Wymagania dla pojazdów z silnikiem Euro 6 są znacznie wyższe. Chętnie Państwu pomożemy i dlatego oferujemy pełen pakiet: opona i felga dla High Load (HL). Dla opony HL, posiadamy Athlete - w pełni przetestowaną - 5000-kilogramową felgę HL (11.75-22.5 ET120). Dzięki niej Państwa klienci mogą szybko i bezpiecznie wyruszyć w drogę!

Dopasuj opony HL

Aby zagwarantować swoim klientom bezpieczną jazdę, należy montować odpowiednie opony. 
W przypadku pojazdów z silnikiem Euro 6 większy nacisk przypada na przednią oś, oś prowadzącą. Dlatego też przednie opony muszą sprostać temu dodatkowemu ciężarowi! Potrzebują Państwo wtedy opon takich jak HL, Barkley (BL203+), które mamy w naszym magazynie. 

Nowe wymagania odnośnie przyczep

W temacie kół widać jeszcze więcej zmian. Jeśli chodzi o naczepy, dostrzegamy, że coraz więcej obecnych jest mniejszych rozmiarów opon i felg. Firmy dobierają je zgodnie z wymaganiami odnośnie dopuszczalnej maksymalnej wysokości przyczepy. Dzięki mniejszym oponom mogą bardziej efektywnie wykorzystywać przestrzeń ładunkową. (Mniejsze) felgi muszą także być w stanie unieść ten sam ładunek. Nasza własna marka importowa Athlete Wheels dostarcza felg, które umożliwiają efektywne dopasowanie pojazdu, który nadal spełnia rygorystyczne wymogi.

Zapas w magazynie

W jesiennej promocji, obowiązującej we wrześniu, mogą Państwo zamówić te nowoczesne felgi o €50,- taniej (przy zakupie 24 sztuk). Wraz ze zbliżającą się zimą i rygorystycznymi przepisami odnośnie opon zimowych w Europie, zapewne spodziewają się Państwo intensywnego okresu wymiany opony. Dzięki odpowiednim felgom (HL) i oponom (zimowym) na stanie będą Państwo odpowiednio przygotowani do sezonu.