Kompleksową obsługą firmy Heuver

To, co nazywamy „kompleksową obsługą”, sami opisujemy jako: zapewnianie wartości dodanej dla klientów, świadczenie większej liczby usług i oferowanie większych korzyści. Właśnie tak postrzegamy swoją rolę jako kompleksowego dostawcy.
Kompleksową obsługą firmy Heuver

W oparciu o nasze hasło „Our Drive to Succeed is Your Benefit” stawiamy Państwa, jako klientów, w centrum uwagi. Są Państwo najważniejsi, więc pragniemy pozytywnie Państwa zaskakiwać i optymalnie Państwu pomagać. Robimy to już od ponad 50 lat.

To było, jest i będzie codziennym celem naszych specjalistów. Niezależnie od tego, czy chodzi o sektor opon do samochodów ciężarowych, maszyn przemysłowych czy rolniczych. Chcemy, aby cieszyli się Państwo z optymalnego kontaktu, najlepszej wiedzy i produktów oraz najatrakcyjniejszych cen. Właśnie tak robimy interesy.

„Przekładam naszą wizję i misję na koncepcję obsługi „full service”, czyli bycie kompleksowym dostawcą”, mówi Bertus Heuver. „Stawiamy poprzeczkę wysoko i w każdym sektorze chcemy być aktywni w czołówce. Oczywiście dążymy jednak do tego, by być najlepszymi! Chcemy, by znali nas Państwo jako specjalistę w dziedzinie opon – najbardziej zorientowaną na klientów hurtownię opon. Dla nas zawsze są Państwo najważniejsi”.

Bycie kompleksowym dostawcą nie ogranicza się jednak tylko do przyjaznej postawy, osobistego kontaktu i atrakcyjnych cen. Wiążą się z tym takie aspekty jak:

  • Wiedza o rynku i produktach
  • Zarządzanie zapasami
  • Optymalna oferta
  • Najwyższa jakość
  • Szybka dostawa 
  • Łatwość zamawiania 

Oznacza to również, że pracujemy z przekonaniem, że „ludzie chcą robić interesy z ludźmi”. Dlatego najważniejszym elementem naszego działania jest osobisty kontakt. Dostępność, szybkość i transparentność to nasze słowa kluczowe.