Solidne opony robią różnicę

Barkley to marka wysokiej jakości opon do pojazdów do prac ziemnych o porównywalnej jakości jak renomowane marki. Najważniejszą kwestią dla Barkley jest jednak przystępna cena. Dzięki zrównoważonemu asortymentowi najbardziej typowych rozmiarów i bieżników, dbamy o to, aby nasi klienci mieli zawsze dostęp do optymalnej oferty.
Solidne opony robią różnicę

Dbamy o najwyższą jakość

Od lat jesteśmy jednym z najlepszych sprzedawców opon do pojazdów do prac ziemnych na rynku europejskim. Wiemy, na co jest zapotrzebowanie. Dzięki temu Barkley jest wiodącą firmą. Chińska marka doskonale pasuje do naszego całego asortymentu, a także do nas! Jako wyłączny importer w Europie od momentu pomyślnego wprowadzenia tej marki, posiadamy silną więź z producentem Barkley. Razem nieustannie pracujemy nad nowoczesną ofertą opon do pojazdów do prac ziemnych. Wyprodukowane z największą starannością pod kątem projektu, opracowania i zastosowania najnowocześniejszej technologii produkcji. 

Ustalony porządek

Opony spełniają wszelkie wymogi prawne i życzenia klienta. Dzięki naszej współpracy i kupnie na wielką skalę, możemy oferować najbardziej konkurencyjne ceny dla Barkley. A wszystko to z zachowaniem najwyższej jakości.
W Europie Barkley robi różnicę („Feel the Difference”) i rzuca wyzwanie ustalonemu porządkowi.

Jakość tkwi w szczegółach

Na przykład dzięki oponom do pojazdów do prac ziemnych BLB06+ oraz BLB07+. Nowoczesne opony, które spełniają surowe normy i posiadają wszystkie istotne europejskie etykiety. Opony mają szerszy bieżnik, co spełnia zapotrzebowanie użytkowników, a nadają się do pracy w trudnych warunkach np. do ładowarek kołowych i urządzeń w kopalniach i do pracy pod ziemią. Te solidne, wytrzymałe opony są odporne na częste skręty na kamienistym podłożu, powodujące duże tarcie. Opony są bardzo wytrzymałe dzięki innowacyjnej mieszance bieżnika i cechują się także dużą stabilnością.

Poczuj różnicę

Barkley - który w Chinach jest jednym z największych producentów - już od lat posiada duże doświadczenie z każdym rodzajem opon do pojazdów do prac ziemnych. Nic dziwnego, że marka, poparta wiedzą z Heuver jako specjalisty, w stosunkowo krótkim czasie stała się bardzo popularna i przoduje na rynku europejskim.